Donnerstag
Oosterschelde - Westerschelde en terug
Haltestellen
Abfahrt und Ankunft
1. Gasterij Schoudee
Schoudeeweg 1, Wemeldinge
09:30
12:14
14:58
17:40
18:17
2. Camping Linda
Kruising Sluisweg/Oostelijke Kanaalweg, Wemeldinge
09:33
12:17
15:01
18:20
3. Centrale halte Yerseke (t.h.v. De Viskêête)
Einde Havendijk (voor kruising Kettingweg), Yerseke *
09:48
12:32
15:16
18:35
4. Landwinkel de Plantage
Kaasgat 4A, Kruiningen
09:56
12:40
15:22
15:59
18:43
5. Theetuin Sequoiahof
Kanaalweg 79, Vlake
10:06
12:50
16:09
18:53
6. Centrumhalte 's-Gravenpolder
’s Gravenstraat ter hoogte van nummer 17 bij de Protestantse Kerk, 's-Gravenpolder
10:20
13:04
16:23
19:07
7. Natuurmonumenten Zwaakse Weel
Zwaaksedijk 5, Kwadendamme
10:28
13:10
13:47
16:31
19:15
10:41
14:00
16:44
19:28
9. Stoomtrein Goes-Borsele
Nieuwe Veerweg, Hoedekenskerke
10:48
14:07
16:51
19:35
10. Tropical Zoo
Langeweegje 10-A, Kwadendamme
10:54
11:31
14:15
16:59
19:43
11. Centrumhalte Kapelle
Kerkplein 1, Kapelle
11:44
14:28
17:12
19:56
12. De Stelhoeve
Stelhoekweg 3, Wemeldinge
11:59
14:43
17:27
20:11
13. Dorpsplein Wemeldinge
Dorpsplein, Wemeldinge
12:05
14:49
17:33
20:17
14. Gasterij Schoudee
Schoudeeweg 1, Wemeldinge
12:12
14:56
17:40
20:24
a = Ankunftszeit
lange stop (35 min)
* voor deze halte geldt tijdens evenementen een vervangende halte