Die beste Buslinie zu Ihrem Freizeitvergnügen!
Donnerstag
Oosterschelde - Westerschelde en terug
Haltestellen
Abfahrt und Ankunft
1. Gasterij Schoudee
Schoudeeweg 1, Wemeldinge
09:30
12:21
15:12
18:01
18:38
2. Camping Linda (gedeelde halte met Sailforce)
Kruising Sluisweg/Oostelijke Kanaalweg, Wemeldinge
09:33
12:24
15:15
18:41
3. Centrale halte Yerseke
Einde Havendijk (voor kruising Kettingweg), Yerseke *
09:48
12:39
15:30
18:56
4. Landwinkel de Plantage
Kaasgat 4A, Kruiningen
09:56
12:47
13:22
15:38
19:04
5. Centrumhalte Kapelle
Kerkplein 1, Kapelle
10:13
13:39
15:55
19:21
6. Centrumhalte 's-Gravenpolder
’s Gravenstraat ter hoogte van nummer 17 bij de Protestantse Kerk, 's-Gravenpolder
10:23
13:49
16:05
19:31
7. Natuurmonumenten Zwaakse Weel
Zwaaksedijk 5, Kwadendamme
10:31
13:57
16:13
16:48
19:39
10:44
14:10
17:01
19:52
9. Stoomtrein Goes-Borsele
Nieuwe Veerweg, Hoedekenskerke
10:51
14:17
17:08
19:59
10. Tropical Zoo
Langeweegje 10-A, Kwadendamme
10:58
11:33
14:24
17:15
20:06
11. Dorpsplein Wemeldinge
Dorpsplein, Wemeldinge
12:08
14:59
17:50
20:41
12. Villapark de Oesterbaai
Binnendijk 2, Wemeldinge
12:12
15:03
17:54
20:45
13. Gasterij Schoudee
Schoudeeweg 1, Wemeldinge
a. 12:19
a. 15:10
a. 18:01
a. 20:52
a = Ankunftszeit
lange stop (35 min)
* voor deze halte geldt tijdens evenementen een vervangende halte