Die beste Buslinie zu Ihrem Freizeitvergnügen!
Mittwoch
Wolphaartsdijk – Heinkenszand - ’s-Heerenhoek – Goes
Haltestellen
Abfahrt und Ankunft
1. Camping 't Veerse Meer
Veerweg 71, Wolphaartsdijk
09:40
12:16
14:52
17:28
09:47
12:23
14:59
17:35
3. Centrumhalte Wolphaartsdijk
Oostkerkestraat 24, Wolphaartsdijk
09:56
12:32
15:08
17:44
4. Klokuus 'fun, actie, lekker eten'
Wissekerkseweg 6, 's-Heer Arendskerke
10:43
10:06
13:19
12:42
15:55
15:18
18:31
17:54
6. Molen de Vijf Gebroeders
Slaakweg 1, Heinkenszand
11:00
13:36
16:12
18:48
7. Winkelcentrum Heinkenszand
Dorpsstraat 60, Heinkenszand
11:05
13:41
16:17
18:53
8. Klompenmakerij Traas
Westdijk 3, Heinkenszand
11:10
13:46
16:22
18:58
9. Centrumhalte Goes
Singelstraat 13, Goes *
11:47
14:23
16:59
19:35
10. Eeterij-Spelerij Vierlinden
Kattendijksedijk 19, Goes
11:57
14:33
17:09
19:45
11. Camping 't Veerse Meer
Veerweg 71, Wolphaartsdijk
12:14
14:50
17:26
20:02
Spek mie Stroop
Marktstraat 16, 's-Heerenhoek
11:21
14:22
16:48
17:23
19:49
20:24
Camping de Veerhoeve
Veerweg 48, Wolphaartsdijk
09:40
12:16
14:52
17:28
Camping de Veerhoeve
Veerweg 48, Wolphaartsdijk
a. 12:29
a. 15:30
a. 18:31
a. 21:32
Bevrijdingsmuseum Zeeland
Coudorp 41, Nieuwdorp
11:12
14:13
16:39
19:40
a = Ankunftszeit
lange stop (35 min)
* voor deze halte geldt tijdens evenementen een vervangende halte