Die beste Buslinie zu Ihrem Freizeitvergnügen!
Dienstag
Wolphaartsdijk – Landschapspark Borsele – Goes
Haltestellen
Abfahrt und Ankunft
1. Camping de Veerhoeve
Veerweg 48, Wolphaartsdijk
09:30
12:28
15:26
18:24
2. Camping 't Veerse Meer
Veerweg 71, Wolphaartsdijk
09:34
12:32
15:30
18:28
09:41
12:39
15:37
18:35
4. Centrumhalte Wolphaartsdijk
Oostkerkestraat 24, Wolphaartsdijk
09:49
12:47
15:45
18:43
5. Klokuus 'fun, actie, lekker eten'
Wissekerkseweg 6, 's-Heer Arendskerke
10:01
12:59
13:34
15:57
18:55
19:30
7. Natuurmonumenten Zwaakse Weel
Zwaaksedijk 5, Kwadendamme
10:32
14:05
16:28
17:03
20:01
10:45
14:18
17:16
20:14
9. Stoomtrein Goes-Borsele
Nieuwe Veerweg, Hoedekenskerke
10:52
14:25
17:23
20:21
10. Tropical Zoo
Langeweegje 10-A, Kwadendamme
10:59
11:34
14:32
17:30
20:28
11. Centrumhalte 's-Gravenpolder
’s Gravenstraat ter hoogte van nummer 17 bij de Protestantse Kerk, 's-Gravenpolder
11:41
14:39
17:37
20:35
12. Centrumhalte Goes
Singelstraat 13, Goes *
11:54
14:52
17:50
20:48
13. Eeterij-spelerij Vierlinden
Kattendijksedijk 19, Goes
12:04
15:02
18:00
20:58
14. Camping de Veerhoeve
Veerweg 48, Wolphaartsdijk
a. 12:26
a. 15:24
a. 18:22
a. 21:20
a = Ankunftszeit
lange stop (35 min)
* voor deze halte geldt tijdens evenementen een vervangende halte