Dienstag
Wolphaartsdijk – Landschapspark Borsele – Goes
Haltestellen
Abfahrt und Ankunft
1. Camping 't Veerse Meer
Veerweg 71, Wolphaartsdijk
09:30
12:21
15:12
18:03
2. Centrumhalte Wolphaartsdijk
Oostkerkestraat 24, Wolphaartsdijk
09:37
12:28
15:19
18:10
3. Klokuus 'fun, actie, lekker eten'
Wissekerkseweg 6, 's-Heer Arendskerke
09:49
12:38
13:15
15:31
18:20
18:57
5. Natuurmonumenten Zwaakse Weel
Zwaaksedijk 5, Kwadendamme
10:25
13:51
16:05
16:42
19:33
10:38
14:04
16:55
19:46
7. Stoomtrein Goes-Borsele
Nieuwe Veerweg, Hoedekenskerke
10:45
14:11
17:02
19:53
8. Tropical Zoo
Langeweegje 10-A, Kwadendamme
10:50
11:27
14:18
17:09
20:00
9. Centrumhalte 's-Gravenpolder
’s Gravenstraat ter hoogte van nummer 17 bij de Protestantse Kerk, 's-Gravenpolder
11:34
14:25
17:16
20:07
10. Centrumhalte Goes
Singelstraat 13, Goes *
11:47
14:38
17:29
20:20
11. Eeterij-spelerij Vierlinden
Kattendijksedijk 19, Goes
11:57
14:48
17:39
20:30
12. Camping 't Veerse Meer
Veerweg 71, Wolphaartsdijk
12:19
15:10
18:01
20:52
a = Ankunftszeit
lange stop (35 min)
* voor deze halte geldt tijdens evenementen een vervangende halte